Trudności z edukacją na studiach

Nie radzę sobie na studiach, przechodzę warunkowo,nie mogę na stałe zmusić się do nauki. Siadam do książek,do zadań, spędzam nad nimi godzinę, czasami nawet krócej, i zaczyna się piekło. Natłok myśli, dobry humor,mania, zainteresowanie wszystkim tylko nie nauką,dużo gadam, jestem ożywiony, średnio też panuję nad swoim zachowaniem, ,jestem bardzo kreatywny.Później przychodzi też okres depresyjny, natrętne myśli, czuję się fatalnie, bez żadnego powodu.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana dolegliwości i zaproponować stosowne (o ile) leczenie (np.: farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witam,
zastanawiam się w czym tkwi tak naprawdę Pana trudność, czy są nią kłopoty w nauce czy wahania nastroju. Pojawia mi się pytanie, jak się ma jedno do drugiego, czy labilność emocjonalna towarzyszy Panu również w innych sytuacjacch?Zachęcam do wybrania się na konsultację do psychoterapeuty w celu wnikliwego przyjrzenia się opisywanej sytuacji.
Pozdrawiam