Trudności z koncentracją, mieszane nastroje, ciągłe zmęczenie i senność

Witam. Czego to mogą być objawy? Od pewnego czasu miewam trudności z koncentracją, mam mieszane nastroje, cały czas jestem zmęczona i mogłabym tylko spać . Dłonie i stopy z reguły mam zimne, nawet w najgrubszych skarpetkach i latem. Ostatnio zaczęłam odczuwać ból w łydkach i mam częste skurcze, które są bardzo bolesne. Nie wiem czy to istotne, ale zauważyłam również, że od jakiegoś czasu moje paznokcie zaczęły się bardzo rozdwajać i łamać. Dodam iż mam 18 lat. Z góry dziękuję za odp.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza