Trudności z odchudzaniem u 61-letniej kobiety

Witam mam 61 lat, 158 cm wzrostu i ważę 117 kg. NIGDY nie schudłam na żądnej diecie nawet na oddziale zamkniętym w szpitalu. Mam napady żarłoczności najczęściej nocą. Mam cukrzyce wrzody żołądka, uchyłki jelitowe, kamienie w woreczku, nadciśnienie, guzy na tarczycy. Kopię sobie łyżką grób. Pływam ćwiczę nie tyję ale nie chudnę. Wysiadają mi kolana. Jestem po terapiach zaburzeń odżywiania na balon, operację mnie nie zakwalifikowano. Miałam akupunkturę hipnoze i...nic. Może u Was coś poradzicie.

Droga Pani!

Zachęcałabym Panią do skontaktowania się z dobrym dietetykiem w okolicach Pani miejsca zamieszkania. Proszę popytać znajomych, poczytać opinie w Internecie, a na pewno znajdzie Pani specjalistę godnego polecenia. Przy tak bogatej historii chorobowej oraz dietetycznej niestety nie jestem w stanie pomóc Pani na odległość. Dietetyk powienien poprosić Panią o pokazania ostatnich badań krwi, streszczenia swojej historii chorobowej raz dietetycznej, zapyta o Pani styl życia, tryb pracy, preferencje żywieniowe i stworzy jadłospis, który będzie spełniał Pani oczekiwania. Jednakże zachęcałabym Panią również do spotkania z psychologiem. Jeżeli od dawna próbuje Pani wprowadzać zmiany w żywieniu i uprawia sport, to może problem tkwi gdzieś indziej. Warto spróbować!

Życzę powodzenia i pozdrawiam!