Trudności z odchudzeniem brzucha

Witam, staram się dużo ruszać, kilokramy lecą w dół razem z obwodami ale nie mogę pozbyć się większego brzucha, jestem mężczyzną w wieku 24 lata. Co może być tego przyczyną? Do aktywności zaliczają się rolki, długie spacery (10-20km), gram w hokej na rolkach, jak i na butach

Witam,

niestety brzuch jest bardzo często najbardziej oporną na odchudzanie częścią ciała. Bardzo dużą role odgrywa tu dieta, która musi być "dopięta na ostatni guzik" Nie może Pan spożywać produktów przetworzonych, słonych lub bogatych w cukry proste i syrop glukozowo-fruktozowy. Do tego nalezy pić dużo czystej wody.
Jeżeli chciałby Pan podejść do sprawy jeszcze bardziej profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Pana na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pan z Warszawy prowadzę również konsultacje online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk