Trudności z osiągnięciem orgazmu po traumatycznych doświadczeniach

Witam. Mam problem z seksem. Mam 24 lata (świeże). Niestety w dzieciństwie byłam molestowana dość poważnie a w dorosłości zgwałcona 2 razy. Dodatkowo w skutek tych wszystkich zdarzeń i innych cierpię na głęboką depresję. Przez lata brałam eliceę która hamuje libido. Psycholog mi nie pomógł. (ale oczywiście nie w tej sprawie u niego byłam). Jestem w stanie osiągnąc orgazm sama, stymulując się oraz oglądając filmy porno. Najlepiej upadlające kobiety. Z partnerem nie umiem. POMOC

Witam
To,co Pani przeżyła niewątpliwie kieruje Panią nadal,ale dodatkowo w sposób destrukcyjny i budzący poczucie winy.W ogóle wydaje się to na tyle złożonym problemem,że bez podjęcia terapii może Panią coraz bardziej zawstydzać i tym samym izolować.Zachęcam więc do stacjonarnej wizyty i popracowaniu nad wielo.a aspektami tej sprawy.Zapraszam i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: PZP, Poradnia Seksuologiczna lub prywatnie.