Trudności z penetracją podczas seksu

Witam. Od niedawna zaczęliśmy z dziewczyną uprawić sex... Podczas stosunku mówi że mój penis wbija się jej jakby w brzuch lub w odbyt kiedy penetruje pochwę. Czy to normalne, czy może coś ze mną lub z nią nie tak? Czy po prostu jest to przejściowe i potem to uczucie jej zniknie?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. Dyskomfort taki może być przejściowy, może wynikać z niedostatecznego podniecenia partnerki a w rezultacie zbytniego napięcia mięśniówki narządów płciowych. Warto skorzystać z pomocy ginekologa by ten mógł wykluczyć anomalie anatomiczne w budowie pochwy i macicy.