Trudności z połykaniem tabletek

Prosze o odpowiedz.Mam 25 LAT i trudnosci w połykaniu tabletek/ ZAKSZTUSZAM SIE /, otrzymałem od lekarza Magnefar B6 Cardio ,To sa duze tabletki, czy moge je rozpuszczac w wodzie, czy to zabronione.JESLI ZABRONIONE TO PROSZE O WSKAZANIE ZAMIENNIKA W PŁYNIE.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do apteki gdzie dostępne są różne preparaty być może bardziej cos w tabletkach musujących.