Trudności z przybraniem na wadze

Pytanie do dietetyka. Witam mam 23 l ważne 43kg 162wzrostu urodziłam dwoje dzieci , wyniki badań są dobre a ja wciąż nie mogę przybrać na wadze .mam nerwicę nie wiem czy to coś ma z tym wspólnego. Przy pierwszej ciąży wazylam 68kg ,ale miesiąc po porodzie wazylam 48. Już nie wiem co mam jeść proszę o pomoc

Z drugiej strony, jeśli wyniki są dobre, to czemu chce Pani przytyć? Zdarza się, że problemy z odżywianiem pojawiają się na tle nerwicowym - jeśli Pani waga będzie się zmniejszała mimo wysiłków, by ją podnieść - proszę udać się do psychologa.