Trudności z przyjmowaniem pokarmów po fundoplikacji sposobem Toupeta

Witam, jestem 29 letnim mężczyzną i jestem miesiąc po fundoplikacji sposobem Toupeta. Mój problem polega na tym, iż nie mogę zjeść zbyt wiele, ponieważ od razu czuje się wzdęty i mam uczucie "obżarcia się" a tak nie jest. Jestem przez to nie dojedzony a za razem słaby (śniadanie- 1/2 bułki, obiad- 1/4 schabowego, kolacja- za zwyczaj nic). Czy to normalne? Niebawem powinienem wrócić do pracy a nie mam na to sił. Co robić??

Witam!
Nie może Pan przez pewien okres czasu spożywać takich pokarmów jak przed operacją. Schabowy nawet w małej porcji jest zabroniony. Posiłki spożywamy w postaci papek, przecierów, następnie sucharków namoczonych, serów przecieranych białych, zup czystych. Następnie rozszerzamy dietę do łatwostrawnej.
Pozdrawiam.
P. Kłósek