Trudności z radzeniem sobie z problemami

Hej. Nie radzę sobie ostatnio z problemami. Rozstanie, tęsknota, ból spowodowały, że stało się ze mną coś, czego nie da się wyjaśnić. Raz jest ok, dogaduję się z chłopakiem, wtedy czuję się dużo lepiej, a zaraz znów mnie olewa. Niepotrzebnie sobie robię nadzieję. Na dodatek w domu rodzice zaczęli się bardzo kłócić. Wszystko się psuje. Momentami chcę żeby to wszystko się już skończyło. Nie umiem sobie poradzić z całą sytuacją. Wszystkiego mi się coraz to bardziej odechciewa.

Z podobnymi objawami najlepiej zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty. Może Pani potrzebować Pani wsparcia i zmiany. Podobne sygnały mogą oznaczać zarówno nadmiar stresu, kryzys, jak i początek zaburzeń depresyjnych. Warto skorzystać z pomocy.

Witam, zdarza się że pojawiają się w naszym życiu momenty w których trudno jest nam samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Przyczyny mogą być różne, ale zwykle łatwiej jest kiedy uzyskamy wsparcie innych osób. W takich sytuacjach najlepiej udać się po profesjonalną pomoc psychologa/psychoterapeuty/psychiatry
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
poznacsiebie.pl