Trudności z ułożeniem sobie życia po rozwodzie

Dlaczego po rozwodzie a minęło 5 lat , z którego to związku mam córkę 7 letnią -nie mogę na nowo ulożyć sobie zycia...myśląc tylko o stracie córki , która mieszka z matką ..bo Ją kocham ,.a w nowym związku nie potrafię zaakceptować cudzych dzieci...zyje sam ...przeszłość wraca..jak to zmienić?

Szanowny Panie,

jeżeli rozmowy z bliskimi i rodziną oraz byłą partnerką (w kwestii kontaktów z córką) nie pomogły Panu ułożyć życia na nowo, wówczas może Pan je uporządkować oraz poznać, co Pana blokuje przed zmianą, na terapii indywidualnej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org