Trudności z zaakceptowaniem własnej osoby

Mam 27 lat i mam bardzo dużo problem z zaakceptowaniem siebie. Jest to związane z dzieciństwem i porównywaniem mnie do mojej siostry. Jak sobie z tym poradzić?Żeby nie porównywać się ze wszystkimi i nie czuć się gorszą?

Dzień dobry.

Opierając się na Pani opisie można wnioskować, że problem akceptacji siebie Panią przerasta, dlatego sugerowałbym podjęcie terapii psychologicznej.

Pozdrawiam.

Witam, nie ma prostej odpowiedzi na postawione w mailu pytanie. "Odpowiedź", jednak nie w postaci rad, ćwiczeń, wskazówek, może Pani uzyskać w procesie psychoterapii do której podjęcia zachęcam. Danuta Michalczyk