Trudności z zajściem w ciążę i podejrzenie policystycznych jajników

Witam. Od 3 lat nie mogę zajść w ciaze. Moj ginekolog podejrzewał zespół policystycznych jajników po USG i zlecił badania FSH LH prolaktyna i testosteron i wyniki tych badań wykluczyły tę przypadlosc. Dodam że nie miesiaczkuje regularnie i w związku z tym moj lekarz przepisał mi duphaston na 6 miesiecy, co prawda miesiaczkuje teraz regularnie ale ciąży nadal nie ma . czy jest coś co mogłabym zrobić aby dowiedzieć się co mi jest ?

Jeśli już tak długo nie może Pani zajść w ciążę to najlepiej z tym problemem udać się do ośrodka zajmującego się tym problemem wyłącznie czyli leczeniem bezpłodności. Oczywiście Pani partner też musi dokładnie się przebadać w kierunku swojej płodności, gdyż według najnowszych doniesień niepłodność związana jest z płcią praktycznie po połowie.