Trudności z zajściem w ciążę przy 42-dniowych cyklach

Witam Mam pytanie przy trudnościach z zajściem w ciążę przy cyklach 42 dniowych w którym dniu powinno się robić badanie poziomu prolaktyny i progesteronu. dziękuję za odpowiedź

Witam
- stężenie prolaktyny zmienia się nieznacznie podczas cyklu, ale zazwyczaj oznacza się w II fazie, około 21 dnia,
- progesteron - najczęściej w 21. dniu (po owulacji) więc u Pani mniej więcej ok. 30 dnia cyklu był polecała