Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudności z zajściem w ciążę przy regularnych miesiączkach

co 28 dni miesiaczkuje regularnie 7 dni trwa krwawienie w dni plodne w ktore ma obliczone ma boleci , w tym samym czasie stara sie o dziecko nawet kilka razy dzienie nasienie jest wprowadzane do srodka kazdy test wychodzi negatywny brak ciazy czy lekarz ginekolog powinienen wiedziec o wczesniejszym zabiegu usuniecia ciazy ? lekarz u ktorego odbyl sie zabieg twierdzil ze to nie pierwszy zabieg i kobiety po roku dwuch normalnie zachodza w ciaze wiec co jest nie tak z nia prosze o szczegol. wyp.
KOBIETA ponad rok temu

Wpływ menopauzy na zdrowie

Witam serdecznie. Aborcja w wywiadzie może być czynnikiem sprawczym dla, którego kobieta nie może zajść w kolejną ciążę. Teoretycznie po aborcji gdy wystąpi owulacja jest już szansa na ciążę jednak nie zawsze tak jest. Ginekolog powinien bezwzględnie wiedzieć o tym zabiegu.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Lekarz który panią prowadzi powinien wiedzieć o wcześniejszym zabiegu przerwania ciąży.Jeżeli staracie się o dziecko to macie się kochać regularnie a nie robić dziecko bo staje się seks gehenną i blokuje kobiety jak i mężczyzn.jeżeli wam nie wyjdzie, a nie wiem jak długo staracie się o dziecko to najpierw badanie nasienia mężczyzny , potem tylko ginekolog może wam pomóc

0

Statystycznie przeprowadzenie zabiegu usunięcia ciąży może prowadzić w niewieklim procencie do problemów z zajściem w ciążę. Wskazana diagnostyka.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy