Trudności z zajściem w ciążę u 24-latki a ból jajnika

co może być nie tak, staram się już od ponad kilku mies. o dzidziusia w tym miesiącu zakupiłam testy owulacyjne który wykrył w 12dc owulacje i przez cały ten cykl współżyliśmy z mężem lecz dziś znów przyszła miesiączka w 25 dniu . miesiaczka rozpoczęła sie brazowym plamieniem. czego nie mogę zajsc w ciaże?w czym tu może być problem .czy np moze to być niedobór progesteronu? często tez czuję jak mnie boli w lewym boku jakby w jajniku.wydaje mi się że w dzień owu. i po małam malo śluzu płodnego

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego oraz ewentualnych badań dodatkowych nie jestem w stanie tego stwierdzić. Sugeruję kontakt z ginekologiem. Jednoczesnie proszę się nie niepokoić ponieważ diagnostykę jest sens rozpocząć po przynajmniej rocznych nieudanych staraniach o potomka.