Trudności z zajściem w ciążę u 32-latki

Witam zastanawiam się czy ze mną wszystko ok :( otóż chcemy mieć 2 dziecko staramy się od 3 miesięcy okres mam regularnie w połowie cyklu mam owulacje świadczy o tym dużo śluzu jak jajko kurze i ciągnące :( w te dni kochamy się i nic !!!! Już się poddaje bo goni mnie czas mam 32 lata i nic z tego nie wychodzi chodzę przygnębiona co mam myślec o tym niewiem :( pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się na przeprowadzenie Badania nasienia u męża.

Małgorzata Panek

Radziłabym udać się do ginekologa. On przeprowadzi niezbędne badania. Może okazać się konieczne badanie nasienia u męża.
Pozdrawiam