Trudności z zajściem w ciążę z drugim partnerem

Mam 39lat jestem w zwiazku z drugim partnerem z moim ex mezem mialam 4 dzieci a z obecnym trudno mi zajsc trwa to juz 2 lata bylam u specjalisty i badal mnie dopochwowo i robil usg wewnatrz macicy i wszystko jest w porzadku okres mam co 28,30,33,dni nieregularny badan nie robilam bo jezeli ze mna dobrze to mysle ze nie potrzebuje ich ale dlaczego nie moge zajsc jaka moze byc przyczyna tego.Prosze o odp

Witam serdecznie. Może warto byłoby porozmawiać z partnerem na temat aby i on wykonała badania w kierunku płodności.