Trudności z zasypianiem u 5-letniego dziecka

Mam 5 letnią córeczkę. Ch odzież do przedszkola. Po przyjściu do domu jest z niecierpliwie na i wydaje się wykończona. Wygląda na zmęczoną. Wstaje o 6 ranorano aa staram się żeby o 19 leżała w łóżku. Jest bajka,czytanie książki. ..no i się zaczyna..wstawanie, rozmowy jakby nagle dostała dawkę energii.jest 20.38 a ona nie śpi. Rano nie chce wstać bo jest zmęczona. Czy mogę podawać jej na sen np. Melise. Żal mi jej. Proszę o radę. Magda

Magdalena StusiĹska

Jeżeli dziecko po próbie połozenia spać wstaje należy nie wchodzić z nim w rozmowy i dyskusje tylko położyć z powrotem do łóżka. Ziołowa herbatka może pomóc przy zasypianiu.