Trudności z zaufaniem nowemu partnerowi

mam 37 lat. nie ukladało mi sie z partnerami. maz mnie zdradzał, pozniejszy partnerzy tez. od roku jestem z kims i boje sie ze sprawa sie powtórzy. z jednej strony wiem ze nie powinnam mierzyc wszystkich ta sama miara i boje się mu mówić o obawach z drugiej od czsu do czsu sie włacza czerwona lampka i pojawia się koszmarne uczucie. ze znowu zaufam i obudze sie oszukana zdradzona i poniżona. z jednej strony nie mam podstaw zeby go o cokolwiek podejrzewac. jak przesatc sie bac?

Witam,

Przede wszystkim proszę się zastanowić, w jakich okolicznościach doszło do zdrad i co Pani czuła i co myślała o sobie w tej sytuacji. Ważna jest również szczera rozmowa z partnerem o tym, że została Pani zdradzona i jak to na Panią wpłynęło.

Pozdrawiam