Trudności z zrzuceniem wagi po ciąży

Witam, po ciąży nie u mieć zrzucić wagi, nie umiem juz patrzeć na siebie stałam sie gruba i nie moge sobie z tym poradzić co mam robic zeby schudnąć, próbowałam rożnych diet, było to chwilowe, potem zaś nabierałam wagi, co mam robic zeby lepiej sie czuć i zeby schudnąć pomocy

Żeby schudnąć na stałe potrzebna jest indywidualnie dobrana dieta, która nie będzie katorgą tylko wstępem do zmiany nawyków zywieniowych na stałe. Polecam skorzystanie z pomocy dietetyka.