Trudności ze schudnięciem a jedzenie słodyczy

Dobry Wieczór , trudno jet mi zrzucić kg.tydzień dwa wytrzymam bez słodyczy a nagle po tym czasie potrafie zjeść 2 czekolady ....co robić jak nastawić swoja psychikę ?aby nie sięgać po te nie zdrowe przekąski .

Witam!
Powinna Pani pamiętać, aby posiłki były pełnowartościowe (bogate w produkty białkowe tj. jogurty, mleko, sery twarogowe, mięso; węglowodany tj. kasze, ryż brązowy, makaron, pieczywo ciemne, owoce, warzywa; tłuszcze tj.oleje roślinne, tłuszcze zawarte w orzechach, nasionach słonecznika). Nie należy ograniczać restrykcyjnie węglowodanów, ponieważ ich brak w diecie będzie powodować zwiększoną chęć na produkty słodkie. Wszystko to jest skutkiem m.in. wahania glukozy we krwi.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska