Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trudności ze ściąganięciem napletka w czasie erekcji

Witam! Mam problem z napletkiem tj. z ściąganiem go. Otóż bez problemów mogę go ściągnąć nie mając wzwodu, lecz podczas erekcji, to problemem. Jest to wykonalne bez większego bólu, lecz jest on bardzo zaciśnięty na prąciu, tuż pod żołędziem. Co sprawia nie tyle ból napletka co ból żołędzia i widoczny brak odpływu krwi (porównywalnie do związania opuszki palca). O czym to może świadczyć? Proszę o pomoc. Dziękuję
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witaj!

Problem ze ściągnięciem napletka podczas erekcji to powód aby udać się do urologa lub seksuologa- lekarza ponieważ on może ustalić przyczynę i wdrożyć postępowanie. Zwlekanie w tym wypadku może tylko pogorszyć sprawę np. kiedy dojdzie do otarcia lub mikro rany. Znajdź lekarza w swojej okolicy . Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
umów wizytę 0

Witam, opisywana przez Pana trudność niemożności ściągnięcia napletka podczas erekcji oraz odczucia bólowe (czy odczucia dyskomfortu) sugerują, że może Pan cierpieć z powodu stulejki. Dalszą diagnostykę powinien poprowadzić lekarz urolog (może Pan uzyskać skierowanie do urologa od swojego lekarza rodzinnego lub całkiem prywatnie udać się do wybranego przez Pana lekarza urologa).

umów wizytę 0

Za żołedziem tworzy się tzw. "załupek".
Ucisk takiego "pierścienia" jest niebezpieczny dla penisa!
Sytuacja wymaga kontroli urologicznej i prawdopodobnie drobnego zabieu korekcyjnego.
Radzę uczynić to bez zbędnej zwłoki.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety