Trudności ze snem i kłucie w klatce piersiowej

Witam mam takie pytanie czuje sie ostatnio dziwnie ;/ a mianowicie od jakiegos czasu nie mogę spać rano jest praktycznie wszystko ok ale jak sie położę to sie zaczyna jak się położę na plecach to zaczyna mnie ściskać w klatce piersiowej i mam plytki oddech musze szybko wstać i sobie siąść na łóżku chwile odczekać i znów położyć ale kładę sie na brzuchu bo mniej odczuwam ból ! Mam 26 lat i pracuje fizycznie , tłumaczę sobie ze to od pleców albo jakaś nerwica ale juz mnie to zaczyna denerwować !!

Witam,
w pierwszej kolejności polecam wizytę u internsty. Warto sprawdzić, czy opisywane dolegliwości są związane z Pana pracą i mają podłoże somatyczne. W przypadku wykluczenia takowych przyczyn należy sprawdzić czy Pana stan ma podłoże emocjonalne - wtedy najlepszym specjalistą będzie psycholog.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza