Trwające 3 tygodnie krwawienie a Vibin

Witam, przyjmuje Vibin w zastępstwie za Elin. Przed Sylwestrem zaczęło mi się krwawienie po pominięciu jednej tabletki. Po kilku dniach myślałam że to przejdzie ale utrzymuje się do tej pory, już będzie 3 tyg. W większości to gęsta brązowa lepka maź, na przemiennie z krwią. Mam wizytę prywatna 25 lutego. Czy mam powody do niepokoju? Dodam że nie często robię przerwy na krwawienie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak przedłużające się krwawienie jest niepokojące.Radziłbym udanie się do ginekologa w trybie pilnym. Pozdrawiam.