Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trwałość metody korekty odstających uszu

Mam pytanie odnośnie do nici aptos, które są podobno stosowane przy korekcie odstających uszu. Nie ma konkretnych odpowiedzi w internecie czy ta metoda jest TRWAŁA. Było napisane, że efekt pozostaje na długie lata - co to znaczy? na 2 lata? 3? Proszę o jasną i konkretną odpowiedź czy ta metoda pozostawia trwałe efekty do końca życia, jeśli nie to na jaki czas pozostaje efekt. Co zatem jest lepsze: korekta nićmi aptos czy zabieg operacyjny? Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Szanowny Panie, Wszystkie metody tzw nici są przez producentów rekomendowane jako metody krótko trwałe góra kilka miesięcy, jednak reklama robi swoje. Osobiście nie znam innej trwalszej metody jak tylko dobrze wykonana plastyka uszu przez specjalistę chirurgii plastycznej i jest ona w nie tylko mojej opinii najlepszą metodą korekcji tej wady, po której trudno zauważyć nic więcej oprócz bardzo dobrego efektu. Trzeba się udać do specjalisty chirurga plastycznego. Proszę sprawdzić opinie moich pacjentów. Zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@drjaworowski.pl lub tel 508 713 484 dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0

Witam, Z mojego doświadczenia lepszy jest zabieg chirurgiczny. Jest to trwała i sprawdzona metoda z możliwością dowolnego modelowania małżowin usznych.

Pozdrawiam

Marek Paul

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy