Trzeci nawrót nerwicy

Witam. Mam kolejny nawrót nerwicy, to już trzeci raz. Najlepiej było po pierwszym epizodzie w 1997 r bo przerwa była prawie 10 lat. Potem 2008 do 2010 . I teraz w 2014 r od lutego. Od maja brałam Pramolan 1 tabl. 2 x dz., ale po 6 miesiącach okazało się , że nie bardzo już mi pomaga . Lekarz dołożył Sertagen. Dlaczego nerwica wraca ? Czy tą chorobę można całkowicie wyleczyć ? Co jest nie tak z moim leczeniem ?

mozna, ale nie lekami.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza