Trzecie krwawienie w ciągu miesiąca u 15-latki

Witam, mam 15 lat. Miesiączkuję od 1,5 roku. Bardzo dużo miesiączkuję tzn. bardzo często. w tym miesiącu to już moja 3 miesiączka ! Do tego leci jak z kranu. Co powinnam zrobić, mama chce iść ze mną do ginekologa.

Witam serdecznie. Twoja Mama ma rację - powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa, który jednoznacznie ustali przyczynę krwawienia. Pamiętaj, że nasilone krwawienie niesie ze sobą nie tylko dyskomfort, ale również niebezpieczeństwo anemii.