Trzecie poronienie i jakość badania USG

Poronilam już 3 razy 1w 7 tydz,2 w 9 tydz a 3 w 14 tydz. 3x lyzeczkowanie przy 3 poronieniu po podanej tab w szpitalu nic mi nie dolegalo kilkanaście godz. Lekarz w nocy stwierdził że nie będzie czekał i wyczyścić mnie. Nie było rozwarcia i macica była czysta na usg stwierdzono że ciąża zatrzymała się w 5 tyg na usg w 8-9 tyg widziałam jak bije serce.Badania były dobre,bralam tab podtrzymujące .Mozliwe że lekarz się pomylił bo nie widział usg,bo robiła mi inna Dr.(nie radziła sobie z nowymUSG)

Proszę w tej sprawie rozmawiać z lekarzami, którzy Panią się opiekowali w tym okresie w stosunku do którego ma Pani wątpliwości.