Trzęsące się dłonie i głowa u 18-latka

Witam bardzo serdecznie. Mam 18 lat a mój problem polega na tym że trzęsie mi się lekko głowa i prawa ręka, lewa mniej dlatego nie wiem co jest tego przyczyną, jestem młody a boję się o to ponieważ mam już to kilka miesięcy. Ręce trzęsą mi się niestety codziennie nie za mocno ale jednak, a głowa to tak bardziej do przodu a nie na różne strony, tylko że nie tak jak ręce. Czy to jakaś nerwica,czy może od stresu? Proszę bardzo o pomoc:(

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza