Trzęsienie głową podczas wykonywania MR głowy z kontrastem

Witam. Miałem robione badanie MR głowy wraz z kontrastem i podczas tego badania trzęsła mi się głowa chyba ze stresu (jak maszyna robiła zdjęcia) i teraz moje pytanie brzmi czy jak ta głowa nie była w pozycji stałej to badanie mogło wyjść niepewnie ?. W sensie np czegoś nie pokazać ?, lub mogło wyjść nie tak jak miało ?.. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Jeśli w trakcie badania zaobserwowany by jakiekolwiek artefakty ruchowe, to na pewno sekwencja lub sekwencję zostały by powtórzone. Dlatego proszę się nie martwić, badanie oraz jego wynik będą wiarygodne i diagnostyczne.

Pozdrawiam.