Trzon macicy powiększony z pęcherzykiem ciążowym

Witam serdecznie Co mam rozumieć przez taki wynik badania USG: Trzon macicy powiększony z pęcherzykiem ciążowym o wym. GS 22 mm Wewnątrz pęcherzyk żółciowy o średnicy 9 mm i echo zarodka CRL 2,5 mm. Wewnątrz pęcherzyka ciążowego drugie hyperechogenne echo o wym. 3,5 mm. Jestem w 9 tygodniu ciąży moja lekarz mnie nastraszyła że coś jest nie tak dlatego postanowiłam poprosić o poradę .Proszę o pomoc, czy wszystko jest dobrze z moją ciążą i moim dzieckiem????? Z góry bardzo dziękuję.

może to być ciąża bliźniacza np ?? a może to tylko jakiś artefakt. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na następnym USG się wszystko rozstrzygnie