Trzustka o jednorodnej echogeniczności bez zmian ogniskowych

Witam serdecznie, mam ogromną prośbę o interpretację EUS. badanie wykonane ze względu na bóle w lewym boku i podwyższona lipaza norma 60 a ja mam 67. Wynik badania..Trzustka o jednorodnej echogeniczności bez zmian ogniskowych, między ogonem trzustki a biegunem śledziony,wnęką zmiana hipoechogeniczna o gładkim zarysie 6 mm( węzeł,śledziona dodatkowa, zmiana na granicy miążu), pozostały opis bez zmian. Czy to może być coś poważnego. Bardzo się martwię. Mam 34 lat. Serdecznie proszę o pilną odpowie

myślę,że nie, ale wszystkie badania należy rozpatrywać w kontekście całości - dolegliwości i innych badań dodatkowych. Nieco podwyższony poziom lipazy o niczym nie świadczy i zapewne nie z tego powodu takie badanie było wykonywane.