Trzy guzki podskórne na wewnętrznej stronie przedramienia - co to może być?

Dzień dobry. Mam 21 lat jestem mężczyzną. Na wewnętrznej stronie przedramienia (tej od dołu bez owłosienia) w okolicy żył (wzdłuż nich) pojawiły mi się trzy guzki podskórne. Jeden z nich lekko boli jak się go naciska (chyba największy). Co to może być, jak bardzo może być groźne? Wiem, że mój dziadek miał dużo tłuszczaków. Osobiście obawiam się mięsaka. Ostatni przytyłem - słyszałem że to możne być objaw mięsaka, ale od dłuższego czasu jadłem też dość dużo i piłem słodkie napoje. Proszę o odpowiedź.

Szanowny Panie, bez badania nie jestem w stanie powiedzieć co to jest. Proszę udać się do lekarza