Trzy nawroty grzybicy pochwy

Miałam 3 nawroty grzybicy pochwy, po stosowaniu clotrimazolu dowew i na zewnątrz ustąpiła. Zostało lekkie swędzenie samej pochwy, upławy ustąpiły, zostały bolace powiększone węzły chłonne, gin odmówił leczenia, bo węzły chłonne pachwinowe to nie jego działka. Czuję się słabo, mam temp 37 stopni, generalnie źle się czuję, co dalej zrobić ? Czy to grzybica czy zapalenie przydatków.

Witam,
należy udać się do lekarza rodzinnego i wykonac podstawowe badania laboratoryjne.
Trudno mi powiedzieć co jest przyczyną obecnego stanu bez wykonania badania lekarskiego.
pozdrawiam