Trzy ogniska jodochwytności a przerzuty

Mam wycięta całą tarczyce dwa płaty- rak brodawkowaty. Podczas scyntygrafii po leczeniu jodem mam trzy ogniska jodochwytności. Według lekarki wydajacej mi wynki po jodoterapii swiadcza one o przerzutach. Niskie markery nowotworowe ocenione sa przez endokrynologa onkologa, jako brak przerzutów. Czy powinnam powtórzyć markery ewnetualnie zrobić inne badania? Dwóch lekarzy powtwierdziło przerzuty miedzy innymi dp płuc trzeci na podstawie niskich markerów odrzucił taka mozliwość( przerzuty?

Podaje Pani tyle różnych i sprzecznych rozpoznań , że ja na odległość nie jestem w stanie odpowiedzieć , które z nich jest prawdziwe! Na jakiej podstawie stwierdzono przerzuty do płuc? zż