Trzy poronienia a prawdopodobieństwo problemów z szyjką macicy

w 2010roku urodziłam syna, dziecko zdrowe,ciąża książkowa. Następnie w 2011r i w 2013 poroniłam, puste jajo płodowe. Teraz 26 sierpnia poroniłam w 20tc. A jeszcze na wizycie w 17tc wszystko było z dzieckiem ok. Zresztą czułam ruchy.Dodam, że dziecko było nisko ułożone. Tego dnia rano wydało mi się, że mam mniejszy brzuch, teraz mysle, że sie opuścił. W nocy odeszły mi wody. Mam więc pytanie, czy to możliwe problemy z szyjka?nigdy jej nie badał lekarz?gdzie szukać przyczyny????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć w tym momencie trudno będzie to potwierdzić. Warto zgłosić się do swojego ginekologa.