Trzy złamania kości strzałkowej z przemieszczeniem

Witam. Doświadczyłem w dwa miesiące trzech złamać kości strzałkowej z przemieszczeniem. Przygoda ta skończyła sie nieprzyjemną operacją w której założyli mi na kość śruby i *blaszke* (śłowa lekarza). Podejście jego do całej sytuacji zblokowało mnie do dalszego leczenia. Złamanie te miałem około 3lat temu i do dnia dzisiejszego nie wyciągnąłem drutu. Z ręką kompletnie nic sie nie dzieje trenowałem sporty siłowe przed złamaniem i w dniu dzisiejszym robie to tak samo, ale sumienie każe mi coś z tym

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.