Trzykrotne plamienie w ciągu miesiąca

witam! mam 22 lata nie wiem co sie dzieje ze mną w tym miesiącu. 1.01 dostałam prawidłowo okres nastepnie 12.01 kolejne krwawienie i dziś 26.01 znowu plamienia.. na początku myslałam ze to krwawienie śródcykliczne ale jak dziś plamienie wystąpiło znowu... już nie wiem co myśleć..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy przyjmuje Pani antykoncepcję - jeżeli tak może być to krwawienie śródcykliczne. Warto jednak wspomnieć iż podobne objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych lub nieprawidłowości w obrębie śluzówki macicy.