TSH 3 generacja - wynik badań

Dzisiaj odebrałam wyniki - TSH 3 generacja 2,87 uIU/ml  - co to oznacza?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety nie możemy odpowiedzieć na Pani pytanie, ponieważ dotyczy ono interpretacji wyników badań.
Proszę się udać z wynikami do lekarza, on mając możliwość zbadania Pani i zebrania dokładnego wywiadu, będzie mógł postawić trafną diagnozę i pokierować leczeniem.