TSH po usunięciu raka tarczycy

Witam. Jestem po usunięciu tarczycy z powodu raka. Stężenie TSH zalecone przez Gliwice (instytut) wynosić powinno 0,1-0,4 uIU/ml.Ponieważ 14.11.2014 TSH wynosiło 0,53 przy dawce euthyroxu 75 endokrynolog zwiększył mi dawkę hormonu na 100 .Po miesiącu TSH wynosi 0,03.czyli mniej niż zalecenie. Czy mam powrócić do dawki 75 i czy jest dawka pomiędzy 75 a 100 .Wizytę mam dopiero w lutym 2015. Mam jeszcze jedno pytanie jakie mogą być skutki zbyt małego tsh.Pozdrawiam Krystyna

Renata GrzechociĹska

Witam.
Po operacji raka tarczycy TSH powinno być utrzymane na niskim poziomie. Zwykle powinno się utrzymywać TSH na poziomie 0,01-0,02.
Pozdrawiam