Tu mammae dex, obecne w rozmazie z aspiratu grupy komórek nabłonkowych bez cech atypii

Proszę o interpretację wyniku BACC piersi: Tu mammae dex, obecne w rozmazie z aspiratu grupy komórek nabłonkowych bez cech atypii, przemawiawiają za zmianą o charakterze łagodnym. Wcześniej robiłam usg, opis brzmiał: piersi o bud. gruczołowej, w piersi prawej na g. 6 widoczny konglomerat kilku nieunaczynionych zmian hipoechogenicznych o gładkich zarysach, o łącz. wym. 23x8x18 mm - gęste torbiele? FA? - wskazana BACC. Czy z opisu BACC wynika jaka to zmiana? Jakie dalsze postępowanie?

Prawdopodobnie będzie to włókniakogruczolak (FA) - zmiana łagodna. Proszę już z kompletem badań ustalić dalsze postępowanie, czy chce Pani obserwować zmianę w USG co 6 miesięcy, czy wolałaby Pani ją wyciąć.