Tumor widoczny w biopsji po operacji kolana

Witam! 2 tygodnie temu miałam operacje na lewe kolano, gdyż po tydzień wcześniejszej biopsji wyniki z laboratorium wykazały, że jest to Tumor. Operacja przebiegła pomyślnie aczkolwiek problem polega w tym, ze do tego czasu mimo rehabilitacji nie mogę zgiąć kolana, ponieważ przy zgięciu czuje potworny ból i mam wrażenie, że coś w środku to kolano ''trzyma'' i nie pozwala na zgięcie. Czy taka sytuacja po operacji jest normalna, jak tak to ile potrzebuje jeszcze czasu by to minęło? Pozdrawiam.

Nie mogę odpowiedzieć , gdyż nie operowałem , nie wiem jaki był zakres i przebieg operacji oraz jej efekt końcowy! Proszę pytać operatora! zż