Twarda, biała krosta na stopie

dzień dobry. Kilka miesięcy temu pojawiło mi się na stopie biała plamka. Która z czasem zaczęła przypominać dużą krostę. Jest to twarde i od jakiegoś czasu sprawia mi ból podczas chodzenia. Jak się mogę tego pozbyć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Być może to brodawka wirusowa , można zmiękczyć zmianę Brodacidem w płynie ,jeśli brodawka się spłyci to można ją wymrozić lub usunąć laserem.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska