Twarda gula w piersi

Mam 18 lat, jakieś dwa miesiące temu wyczułam twardy guzek w prawej piersi. Gdy ostatnio sprawdzałam wysunął mi się spod palca i myślałam, że go nie ma. Jednak jest nadal. Czy to może być rak?

Dzień dobry!

Twardy guzek w piersi na pewno wymaga badania przez lekarza i wykonania badania USG. Być może jest to zmiana łagodna - w większości przypadków, ale nie można też wykluczyć raka. Dlatego proponuję jak najszybszą wizytę u ginekologa.

Z poważaniem