Twarda gulka na barku

witam od kad pamietam z tyłu na barku bliżej szyjii z lewej strony mam taka gulke twarda nie bardzo sie przesuwa bardziej nieruchoma ma około 0,5 cm moze wiecej nie boli nigdy nic mi sie z tym nie działo ale mam to od młodosci i jak dotkne tego miejsca jest bardziej wypukłe niz po prawej stronie barku po prawej nie ma nic.co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność odpowiedniego dalszego badania.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić charakter opisanej "gulki" bez mozłiwośći przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z lekarzem i ewentualne badnaie USG opisanej zmiany. Z racji na czas jej występowania najpewniej nie jest to zmiana złośliwa.