Twarda i zrogowaciała skóra na piętach u 19-latki

Mam bardzo brzydkie piety. Skora na nich jest twarda, zrogowaciala. Sarm siebuzywac pumeksu co drugi dzien, codziennei je smaruje kremami. Dzis nawet zrobilam sobie peeling kawowy, bo slyszalam ze pomaga, alemi pomogl na inne czesci stopy. Skora na pietach byla gladka tylko przez kilkanascie minut. Co z tym mozna zrobic? Czego uzywac?

Witam należy udać się na pedicure do gabinetu kosmetycznego. Kosmetolog wykona profesjonalny pedicure,a potem w domu można co 2gi dzień stosować tarkę lub peeling oraz mocno nawilżać stopy, najlepiej stosować krem z mocznikiem.