Twarda kulka na większej wardze sromowej

Parę dni temu wyczułam na wardze sromowej większej twardą kulkę. Na początku nie bolała ale dzisiaj ją odczuwam. Raz jest mniejsza raz większa. Co to może być ? Jest twarda. Próbowałam przebić ale bardzo boli i nie doszło do skutku.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być powiększony gruczoł, kaszak... ciężko stwierdzić bez badania, sugeruję wizyte u ginekologa.
Pozdrawiam