Twarda kulka po uderzeniu w policzek u 3-latki

Córka uderzyla sie w policzek dość mocno,siniak schodzil miesiacczasu i teraz dotykając go wyczuwam twarda kulkę przez ci policzek zalamuje sie w tym miejscu i wygląda to jakblizna tworzy się dolek,pediatra kazała smarować contractubex i masować ale na razie efektow nie widać,czy trzeba udac sie do specjalisty?a moze zmienić maść na inną?corka ma 3 latka

Trudno w tej sytuacji -nie badając dziecka ocenić charakter zmiany.Z uwagi ,że okoliczności jego wystąpienia poprzedzał uraz proponuje zasięgnąć opinii chirurga dziecięcego.On oceni charakter zmiany -czy nie jest to zwapniały krwiaczek?

Pozdrawiam ciepło