Twarda noga po uderzeniu kością piszczelową o szczebel

Witam , mój narzeczony jakiś czas temu spadł z drabiny uderzając kością piszczelową o szczebel. przez bardzo długi okres całą noga była spuchnięta aż po palce u stóp a miejsce w którym się uderzył stwardniało i miało bordowy odcień . Narzeczony był u chirurga, rtg nie wykazało uszkodzenia kości, lekarz stwierdził krwiak i lekki stan zapalny, wypisał antybiotyk i okłady. Narzeczony nie oszczędzał tej nogi, okłady były może ze 3dni, antybiotyku nie brał,noga nie boli ale pociemniała i jest twarda

Szanowana Pani, opisane objawy świdczą o zaburzeniu w zakresie układu krążenia.
Narzeczony powinien co najmniej skonsultować swój stan z chirurgiem lub chirurgiem naczyniowym ( podejrzenie zakrzepowego zapalenia żył ). Pozdrawiam i prosze zgłosić się na konsultacje.